تابعیت اسپانیا با خرید ملک و بررسی شرایط و هزینه های آن

مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

کشور پادشاهی اسپانیا در جنوب غربی اروپا قرار دارد. پایتخت اسپانیا، بزرگترین شهر این کشور یعنی مادرید است. این کشور پنجمین کشور اروپایی از لحاظ وسعت و سیزدهمین کشور از لحاظ وضعیت اقتصادی است. اقتصاد پیشرفته و رو به رشد اسپانیا، در کنار کیفیت مطلوب زندگی، بسیاری از مردم جهان را برای مهاجرت به این کشور متمایل کرده است. مخصوصا که این کشور از رکود سال 2015 عبور کرده و نسبتا دارای ثبات اقتصادی است.
در سال‌های اخیر جذب سرمایه گذاران خارجی در دستور کار بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا قرار گرفته است. کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاران بین المللی امتیازاتی مانند اعطای اقامت در نظر گرفته‌اند. اسپانیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. خرید ملک در اسپانیا که به گلدن ویزای اسپانیا شهرت دارد،یکی از روش‌های  جذب سرمایه گذار خارجی است. گلدن ویزای اسپانیا به جرات بهترین روش برای مهاجرت به اسپانیا محسوب می‌شود. 
اما خرید ملک مانند سایر روش‌های مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری، به کسب اطلاعات لازم در این زمینه نیاز دارد. در این مقاله می‌خواهیم اقامت با خرید ملک در اسپانیا را مورد بررسی قرار دهیم. شرایط مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک و هزینه‌های لازم برای خرید ملک در اسپانیا را در این مطلب موشکافی می‌کنیم. پس لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.