مهاجرت به فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین، زندگی در طبیعتی هیجان انگیز با اقتصادی پایدار را برای شما رقم خواهد زد. کشور فیلیپین یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی محسوب می شود که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و مانیل پایتخت آن است.
طبق آخرین تصمیمات دولت فیلیپین برای کسب سودآوری بیشتر، قوانین مهاجرت و اخذ اقامت را آسان تر نموده است. در همین راستا کارشناسان سایت مهاجرت 724 مطالبی جامع و کارآمد برای مهاجرت به این جزیره رویایی را جمع آوری کرده اند، تا انتها این نوشتار را بررسی نمایید.

مهاجرت به فیلیپین
کشور فیلیپین به دلیل داشتن زیرساخت های قوی و دانشگاه های معتبر پزشکی، بالابودن سطح کیفیت سیستم آموزشی و مناسب بودن هزینه های تحصیل و همچنین فرهنگ بی نظیر حاکم در جزیره ی زیبا و شگفت انگیز فیلیپین و وجود مردمانی خون گرم و مهربان باعث جذب مهاجرین و توریست های بی شماری شده است. برخی از روش های مهاجرت و شرایط مهاجرت به فیلیپین در این قسمت بیان شده است.

روش های مهاجرت به فیلیپین

روش های مهاجرت به فیلیپینروش های متنوعی برای مهاجرت به فیلیپین وجود دارد اما در وحله ی اول باید شرایط متقاضی ارزایابی شود تا از مناسب ترین روش، مهاجرت نماید. در این قسمت به بررسی روش های مهاجرتی پرداخته ایم:

مهاجرت به فیلیپین از طریق ازدواج
مهاجرت به فیلیپین از طریق ازدواج و دریافت اقامت برای زوج هایی که قصد دارند زندگی مشترک خود را در این کشور آغاز کنند امکان پذیر است.

مهاجرت به فیلیپین از طریق ازدواج
با رعایت قوانین ازدواج در فیلیپین، که در قسمت زیر بیان شده است می توانید برای ازدواج اقدام نمایید:

  • متقاضی که می خواهد در این کشور ازدواج کند، باید مجرد باشد اما اگر در گذشته ازدواج کرده باشد، در صورتی که همسر او به هر دلیلی در کنار او نباشد با ارائه مدارکی همچون گواهی فوت همسر یا گواهی انحلال ازدواج می تواند برای ازدواج مجدد اقدام نماید.
  • شرایط مالی فرد باید مناسب باشد و توانایی اداره کردن یک زندگی مشترک را داشته باشد.
  • ازدواج در فیلیپین باید به صورت رسمی برگزار شود و معتبر شناخته شود.
  • افراد زیر 18سال حتی با رضایت والدین نمی توانند ازدواج کنند.
  • ازدواج در سنین 18 تا 21 سال، تنها با رضایت والدین امکان پذیر است اما در صورتی که والدین در قید حیات نباشند، با ارائه گواهی امضا شده و به همراه داشتن 2شاهد امکان پذیر است.
  • حضور والدین در مراسم ازدواج برای افرادی که بین 22 تا 25 سال هستند الزامی است، اما اگر والدین با ازدواج شما مخالف هستند، باید قسم بخورید که به آن ها اطلاع داده اید و آن ها امتناع کرده اند.

تمام زوج هایی که قصد ازدواج در فیلیپین را دارند، اگر به بدون هیچ مشکلی به مدت3سال در این کشور زندگی کنند، اقامت دائم به آن ها تعلق می گیرد.

مهاجرت به فیلیپین از طریق کار 

مهاجرت به فیلیپین از طریق کارمهاجرت به فیلیپین از طریق کار، برای متقاضیانی که از مهارت بالایی در زمینه ساخت و ساز و یا گردشگری برخوردار هستند بسیار ارزشمند است. برای کار در فیلیپین ابتدا توانایی مالی شما بررسی می شود، در صورت تایید میزان شانس شما برای کار در این کشور و دریافت ویزا افزایش می یابد. به طور کلی فیلیپین از اقتصادی پر رونق برخوردار است، از این رو نرخ بیکاری در این کشور همواره رو به کاهش است.

ویزای کاری فیلیپین و بررسی شرایط